| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand mi-am luat telefonul. un Samsung star 1 varianta hello kitty, mi-am pus parola si nu stiu cum am bifat casuta de la " blocare sim " si atunci nu mi-a cerut nicio parola. si acum cand am umblat la setari am vazut ca parola telefonului nu merge acolo ..si nu stiu cum sa deblochez cartela. ceva idei?

3 răspunsuri:
| skrillex11 a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la un specialist sa ti-l deblocheze dar asta o sa te coste cam 20-30 de lei sper ca te am ajutat

| dmgskd a răspuns:

Mergi la Orange si eu am avut Samsung star 3 hello kitty si i-am uitat codul pin si mi l-a reparat la Orange

| Artemis16 a răspuns (pentru skrillex11):

Mi-am bagat singura un cod si l-a resetat