| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand suna telefonul cam o secunda se aude mai incet si dupa incepe sa se auda tare! Cum pot face sa se auda tare mereu? Am un Samsung galaxy core...

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Schimba setarea pentru sunet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Daca mi-ai zice si cum fac asta...

| matrix100 a răspuns:

La telefonul tau nu stiu, dar la telefonul meu am optiunea asta, sa sune la ineput incept si apoi din ce in ce mai tare, adica in urcare, si pot sa o modific sa sune la fel de tare tot timpul, mai asteapta poate are cineva telefon ca al tau si te va ajuta...

| gocops a răspuns:

Optiuni