| dydy10 a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o intrebare despre telefonul mobil Samsung Galaxy Treand : Cat de tare se aude muzica, apelurile, etc. stiu ca suna cam ciudat dar am un telefon Samsung Smart mini si se aude foarte incet sonorul si as vrea un Galaxy Treand si vreau sa stiu daca se aude foarte tare( destul de tare) kiss dau funda :-D

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Depinde de tine, adica cat de tare ti se pare tie ca se aude, poate pentru tine,, tare'' inseamna pentru altii incet, pentru ca oameni percep diferit sunetele.

| pkpdionut a răspuns:

Smartphone-urile mai noi nu sunt concepute pentru redare audio. Daca chiar vrei sa dai manelele la maxim sa auda tot cartieru ce asculti tu iti poti lua niste vechituri care sunt foarte bune la capitolul asta: Nokia x2-02, 6234, 5800 XpresMusic...

| dydy10 explică (pentru pkpdionut):

Eu sunt fata antimanea! laughing