| Satanique a întrebat:

Aveti vreo idee cat costa un display de Samsung Galaxy Note?

Răspuns Câştigător
| rosesonfire a răspuns:

In jur de 149 de lei, la service neautorizat. La service Samsung te costa 349. stiu preturile, deoarece si tata a avut aceeasi defectiune. Succes

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Destul de scump. Majoritatea is in jurul la 800 lei.

| Andreea_Elena_Matei_1998 a răspuns:

Vreo 2-3 milioane.

| fuzzer a răspuns:

Probabil nu merita telefonul, cat te-ar costa sa-l repari. In orice caz, e destul de scump.

| d3men7zel a răspuns:

Am vazut un display pentru Samsung galaxy note la un pret decent(am vazut doar de la 900 lei in sus) funda?:d

| misterioaѕa a răspuns (pentru sltlp):

Este destul de scump, într-adevăr, dar nici 800 de lei nu costă.
Preţul display-ului variază între 200 de lei şi 300 de lei.

| sltlp a răspuns (pentru misterioaѕa):

SA vad si eu ce chinezarie de display ai gasit tu la 300 lei. Cu 300 lei nu iei un amarat de lcd pentru un telefon mai ieftin.

| misterioaѕa a răspuns (pentru sltlp):

Toată lumea a văzut chinezării pe piaţă, înafară de tine. laughing
Aşa am văzut, acum rămâne de cercetat din ce ţară vine display-ul.

| sltlp a răspuns (pentru misterioaѕa):

Bine! Cum zici tu. O sa vada la service cine a avut dreptate.

| misterioaѕa a răspuns (pentru sltlp):

O zi frumoasă să ai!