| tizzu2011 a întrebat:

Cat costa un display de Samsung galaxy s2. Ma intereseaza mai mult in ce oras(de preferabil Ploiesti, dar vreau sa imi fac si o idee la ce pret ar fi sa ii schimb display-ul)

5 răspunsuri:
| alexion2000 a răspuns:

Pai in jur de vreo 8 milioane dac ail cumepri la mana a doua si din magazinul Vodafone sau cosmote este 17 milioana cam asa si la Orange 12 milioana

| IseeVoices a răspuns (pentru alexion2000):

Cum sa coste 17 milioane frate un amarat de display? pai cu 20de mil iti iei alt telefon...
Un display de iphone de 5mil parca si cum iphone-ul e mai scump decat s2, ar fi sa zicem si la s2 tot un maxim 5 mil dar intra mai bine pe telefonultau.eu si o sa afli mai exact

| tizzu2011 explică (pentru IseeVoices):

Am intrebat la un service de telefoane si ma zis ca ma costa undeva la 650 lei

| puscass a răspuns (pentru alexion2000):

Ce ai frate cum sa coste 17 mil ...eu sunt din Piatra Neamt si am dat 500 de ron sa mi"l schimb, si daca e doar sticla sparta te costa 25 de ron. uite pagina de facebook aici https://www.facebook.com/ServiceGsmPiatraNeamt

| puscass a răspuns:

Salut, eu sunt din piatra neamt si tocmai mi"am schimbat si eu display"ul la Samsung galaxi S2, hai ca"ti zic acum cum e, daca e sticla sparta te costa 25 de ron, daca e displayu spart te costa 500 ron. uite asta e pagina de facebook..la service care mi l"am schimbat eu, sper sa"ti fie de ajutor.https://www.facebook.com/ServiceGsmPiatraNeamt