| Zdog a întrebat:

Azi apare IPhone 6, peste cateva luni va aparea si replica.Intrebarea mea este
Cat timp o sa ma tina o replica de IPhone 1:1 cu android, ecran de sticla,pieste bune, procesor cat de cat decent.
O replica ceva de genul asta https://www.youtube.com/watch?v=GxWg0lxlxLM
Cati ani poate tine daca am grija de ea si o tin in husa?

5 răspunsuri:
| mytyk a răspuns:

Pai in primul rand depind de calitatea clonei, nu ai cu sa te astepti sa functioneze ca si un Iphone 6 original! Daca ai noroc si cumperi o replica buna ai putea poate sa prinzi un an cu ea poate mai mult, nu se poate spune sigur. Mult succes, si sa iti gasesti o replica buna dar sfatul meu daca doresti un produs Apple si vrei ceva decent Iphone 5 iti va satisface nevoile, depinde si de ce suma de bani esti dispus sa cheltuiesti. Succes!

| Zdog explică (pentru mytyk):

Am vazut pe Ebay replici de IPhone 6 misto, cu android, cran de sticla si multe alte chestii

| mytyk a răspuns (pentru Zdog):

Bine arata ele misto si par dar stii ce au la interior e cel mai important, calitatea la care este executate lucrarea, exac si cu incarcatoarele fake pentru iphone 5 care pot sa fie bune dar foarte rar si pot sa iti bubuie telefonul, iti ard cipul U2, iti pot face multe probleme. Vezi uite la ce au in interior procesor, Ram... Oricum cred ca mai mare performanta poti obtine poate ciar si cu Iphone 4s dar un Iphone 5 e veritabilwinking. Acum e alegerea ta!

| piratuu a răspuns:

Replicile au aparut inainte de realizarea oficiala a iPhone 6.