| Zdog a întrebat:

Sar mai merita sa iau un IPhone 3GS,nu am multe asteptari de la el (sa aiba multe tehnologii), eu il vreau pentru cateva jocuri, mesaje, sa sun si facebook.Deci se merita?
Sau o replica de IPhone 6 (cand apare si in Romania), am vazut o replica de IPhone 6 pe YouTube si se descurca destul de bine (are android si multe chestii).
https://www.youtube.com/watch?v=-VxCxfPfoeE
Deci care se merita?

1 răspuns:
| notefree a răspuns:

Niciunu iphone 4 second daca ai norocul si bani il poti lua la un pret bun
Iphone 3gs e depasit de vreme nu mai face fata.
Iphone 6 replica de ce sa-ti iei un telefon care sa te tina putin timp.