| Zdog a întrebat:

Cum vi se par replicile de IPhone si alea de Galaxy. Vorbesc de replicile alea care sunt aproape la fel ca originalul.
Acele replici care au android,ecran de sticla, materiale buna.
http://www.youtube.com/watch?v=-VxCxfPfoeE
Am vazut pe YouTube la comentariile in engleza ca aproape toti vor sa-si cumpere unul.
Intrebarea mea este :Cat timp va rezista daca il tin numai in husa si am grija de el?
Vreau raspunsuri detaliate.

1 răspuns:
| Andi86 a răspuns:

Chestia este ca rezista, dar in orice secunda se poate strica. Sa nu mai zic de caracteristici ca se misca foarte greu fata de cel original.