| NutellaLover69 a întrebat:

Bun, oameni, am alta problema.

Eu am o aplicatie de control parental pe telefon si se tot dezinstaleaza singura, asa, random.

Credeti ca e o problema de software, sau e de la alte aplicatii?

Eu am doua antivirusuri, Bitdefender si 360 Security, in caz ca poate sa fie o problema cu antivirusul.

Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salut!

In primul rand, nu recomand doua antivirusuri in acelasi timp pe un device. Intra oarecum in conflict, desi multi neaga acest lucru.
Aplicatia de control parental e downloadata sau e integrata in OS?
Daca e downloadata, e posibil sa fie incompatibila cu telefonul tau sau sa aiba ceva bug-uri.
Daca e integrata, incearca o resetare din fabrica.
Daca nici asa, reinstaleaza soft-ul.

O zi buna!