| zorensen a întrebat:

Am achizitionat un telefon de la RDS(aa5 smiley) cu abonamentul optim nelimitat, si am o intrebare in legatura cu aboneamentul.Scrie NELIMITAT internet mobil (viteze de pana la 21, 6 Mbps pentru traficul pana la 5 GB), vreau sa stiu daca dupa consumarea celor 5GB plateti cost aditional?

1 răspuns:
| vladst1 a răspuns:

Dupa consumarea traficului nu vei plati suplimentar dar va scade viteza de download la 128 kbps adica vreo 15 Kb/s.