| Scurtu_Claudiu_1999 a întrebat:

Bun TPU!
Am achizitionat de curand telefon de la digi (rds rcs) si am lyat telefonul cu "optim nelimitat". Si nu inteleg.mi se zice ca am internet nelimitat cu viteze de 21, 6 mbps pentru traficul de pana la 5 gb...ce inseamna asta am nelimitat sau doar 5 gb? Sau se refera ca am acea viteza pana ce folosesc 5 gb, dupa nu mai am viteza asta sau ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai internet nelimitat, dar, doar PRIMII 5 GB sunt la 21, 6 mbps ( apoi îţi scade viteza )!

Toate cele bune.

| Scurtu_Claudiu_1999 explică (pentru bursuc001):

Multumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru Scurtu_Claudiu_1999):

Cu plăcere happy

O seară frumoasă.