| Words56 a întrebat:

Cine imi explica si mie ceva rapid happy
-internet mobil cu trafic nelimitat inclus si viteze de pana la 21, 6 Mbps pentru traficul pana la 5 GB-
adica dupa 5 gb o sa am viteze de 1mbps mai pe romaneste. dar dupa ce e gata luna primesc iarasi 5gb de 21mbps?
si cum pot afla cate minute ramase am la digi mobil?
#funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cei 5 gb sunt alocati pe luna, nu pe toata perioada activa a serviciului de internet. Intr-o luna, dupa ce consumi cei 5 gb la viteza mai mare, vei putea naviga pe internet la viteze mai mici, urmand ca luna urmatoare, tot in limita celor 5 gb sa revii la viteze mai mari si tot asa.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La abonamentul de care zici tu nu aveai minute nelimitate in digi?

| Words56 explică (pentru sltlp):

Da ^^

| sltlp a răspuns (pentru Words56):

Pai si daca ai nelimitate cum vrei sa aflii cate minute ai ramase rolling on the floor