| MihaiN1 a întrebat:

Am de ales intre un Samsung Galaxy S4 si un iPhone 5.

As vrea sa imi spuneti parerea voastra, voi ce ati alege, care este mai bun?

Multumesc!

10 răspunsuri:
| narcis14 a răspuns:

Mai, clar as alege S4 deoarece este mult mai bun decat un Iphone 5. Bineinteles daca vrei un telefon de buzunar cu un aspect placut si ceva functii poti sa alegi un Iphone 5.Dar cu toate ca S4 este mare are unele functii pe care nu le vezi si la Iphone 5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S4.

| AndyAndrey35 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 mai contine aplicatii android care aceste sunt negative pentru telefonul tau: http://www.go4it.ro/......11222050/. Mai putin infect ar fi aple iphone 5. :D

| SexySiRau a răspuns:

Eu am s4 si pot sa zic ca ma inteleg foarte bine..bateria tine mai mult e un foarte bun telefon pentru jocuri si e mult mai bun pentru navigare pe internet decat iphone-ul.spe ca ti-am fost de ajutor happy

| Bimmer a răspuns:

Daca vrei un telefon stabil, cu soft impecabil si nu folosesti bluetooth..alegi iPhone 5. Dar vezi sa fie alb. Daca apar zgarieturi nu se vad chiar asa de tare. Samsung Galaxy S4 e doar poveste. Are ecran mare si supra saturat la culori. Tu iti iei telefon, nu gletiera. Daca vrei tableta, alege Nexus 7 din 2013. Depinde ce iti place. Plus ca lumea si acuma tanjeste dupa iphone 4 aparut acu 3 ani...ia vezi cine mai cauta galaxy s1

| Neymar96 a răspuns:

Iphone 5 pentru ca s4 e prea mare si mi se pare mai buna firma Apple happy

| Wehes a răspuns:

S3 as alege.

| BDandelion a răspuns:

Iphone 5.

"Merge" foarte repede, îţi încape şi-n buzunar [nu ca S4 laughing ], ai şi alte aplicaţii bune pe care Android-ul nu le are...

Dar oricum, Iphone-ul eu zic că e mai bun.

| Niiiicu a răspuns:

S4 categoric

| Tofan_Daniel_1997 a răspuns:

Dupa parerea mea este mai bun s54 deoarece androidul e mai bun decat ios