| maria132 a întrebat:

Buna tuturor.
As vrea sa imi iau un telefon nou si am de ales intre Samsung galaxy S4 si Iphone 4. Voi ce ati alege?
Asa vrea sa imi spuneti niste avantaje si dejavantaze. Multumesc.
P.S: scuza-ti categoria

Răspuns Câştigător
| Ashley0 a răspuns:

Buna. happy
Cred ca ar trebui sa alegi S4.
Sa îți explic de ce:
O colega de clasa are Iphone 4, iar alta colega si-a luat recent S4.
Nu îmi place deloc Iphone4. Este model vechi, iar mie in general nu îmi plac Iphone-urile. Sistemul de operare e groaznic!
In schimb, ador S4!
Este super tare. Un adroid are mai multe opțiuni sa zic așa. E și mai mare, mai ușor de folosit. laughing
Daca as fi in locul tau, nu as sta pe gânduri, as lua direct Samsung.
Uite, ca sa te convingi, intra pe un site unde găsești ambele modele de telefoane si compara.le. (ar trebui sa ai undeva un buton "compara")

Bafta!

| maria132 explică (pentru Ashley0):

Am vazut un comentariu si scria ca de la un timp telefonul lui (s4) a inceput sa mearga aiurea si se incalzea foarte repede.dar eu cred ca se intampla asta deoarece si l-a luat de pe emag.ro (daca nu stii ce este eMAG e un magazin cu electronica dar nu au produse bune, de ex eu mi-am luat un router si s-a stricat in 2-3 luni)... oricum m-am decis si imi iau s4..Ms

1 răspuns: