| digitalchocolate a întrebat:

am de gand sa imi iau un telefon de la Vodafone cu maxim 400 de lei (cu abonament ) si as vrea niste sugestii:) nu vreau un telefon de marimea Samsung s2-ului de exemplu(pare incomod de purtat dupa tine). Poate un iPhone? Simtiti-va liberi sa va dati cu parerea si uitati linkul daca vreti sa imi dati sugestii. https://www.vodafone.ro/shop/telefoane

3 răspunsuri:
| Andrei1499 a răspuns:

Samsung galaxy s advance este foarte bun..., HTC desire c este si foarte mic sau LG optimus l7 stiu ca e cam mare dar la ce ofera...e un pret foarte mic!
Funda?

| Biuubiu a răspuns:

Nu vei gasi telefoane prea bune la un pret asa mic. Samsung galaxy y costa 600 lei sau 700. Si mai e si Samsung galaxy young. Acum depinde de ce vrei si tu.

| digitalchocolate explică (pentru Biuubiu):

Am specificat ca il voi achizitiona cu abonament, deci pretul telefonului fara abonament poate fi mai mare.happy