| Jager a întrebat:

Care telefon este mai bun?
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-ul tra-6
Sau Samsung S5?
Stiu ca s5 ul e mai performant, dar vreau parerile voastre.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mai bun este S5.

| Cochior_Tamas_Lucian_1997 a răspuns:

Mei bine cumparati S5-ul deoarece telefoanele astea Vodafone sunt telefoane de proasta calitate chinezarii si chiar daca ar fi avut specificatii mai bune vodafoneul tot mai bine era S5.Astea de obicei de la o cazatura doua se sparg. Eu am un Samsung Galaxy Ace4 si l-am scapat si pe scari si nu avea nimic fata de vechiul meu telefon Allview(tot o chinezarie) l-am scapat odata si s-a spart displayul. IATI S5 UL! Funda?happy

| Jager explică (pentru Cochior_Tamas_Lucian_1997):

Eu detin S5-ul laughing.
Ma tot contraziceam cu un coleg, el zicea ca Vodafone-ul lui e mai bun, ceea ce m a enervat putin cand am vazut ca nu intelege ca S5 ul e mult mai bun. tongue