| AndrEey007 a întrebat:

Salut am comandat un telefon de la Vodafone cu tot cu abonament si vreau sa va cer parerea despre : https://www.vodafone.ro/......uch-pop-c7 abonament de 11 e si inca 220 ron, merita?

5 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Este un telefon bun cu o diagonala de 5 ingi si cred ca daca cauti un telefon bun la un pret rezonabil este perfect totusi sa ii cumperi o husa pentru ca se zgarie usor.

| AndrEey007 explică (pentru ChrissD):

O sa ii cumpar si husa mai intai sa junga happy

| ChrissD a răspuns (pentru AndrEey007):

Aa tu esti baiatul care a dat comanda vineri si astepti sa vina ...si eu am dat comanda de un controler de ps3 si astept sa vina...

| AndrEey007 explică (pentru ChrissD):

happy cand ai dat comanda?

| ChrissD a răspuns (pentru AndrEey007):

Joi...dar cred ca azi sau maine vine