| Sara_8501 a întrebat:

Buna am iphone 6 si de ieri a incpeut ca sa se blocheze, il am de o luna de zile si reucnosc ma folosesc foarte des de el, practic toata ziua, ieri tot am incercat ca sa scot cite ceva de pe app store si imi venea de o mie de ori sa pun Apple ID si tot puneam, poate l-am virusat cumva nu stiu ce sa ma fac, am mai umblat prin setari, am tot schimbat Apple ID, si cind cineva ma suna merge beep dar mie nu imi arata nimic nici macar ca m-a sunat, ce poate sa fie?

1 răspuns:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Calitatea si pretul, merita? Eu as zice un categoric nu, inearca sa iti cauti un antivirus de pe playstore sau sa ii dai reset to factory version, daca iPhone-urile au asa ceva, daca nici asta nu merge ar trebui sa il duci la un service specializat.