| German_Mihaita_1995 a întrebat:

Bună am iPhone si nu știu cum sa bag muzică in el fără pc

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu poti fara itunes sa bagi muzica in el ca e iphone

| OnePiece a răspuns:

Cred ca Deezer sau Spotify vor merge fara probleme.

| GoldenBoy17 a răspuns:

Din pacate asta este unul din marile dezavantaje ale IPhone. Cand ai Android, bam. Auzi o melodie "Smechera la un amic, ai intrat pe google, ai scris si Booooommm, ai descarcat-o, dar...cand ai iPhone. Uiti si numele melodiei pana reușești s-o descarci. Si asta doar prin pc

| andrada2222 a răspuns:

Eu folosesc aplicatia "play" imi permite sa iau orice melodie doresc gratuit si sa o ascult chiar si atunci cand nu am net,

| octaviatatar a răspuns:

Foloseste o aplicatie. iti recomand snaptube, asta intri pe net si o downloadezi