| adelina2787 a întrebat:

Am o optiune de la Vodafone care include,printre altele, 150 minute nationale/internationale si 100 minute internationale pe mobil catre Spania,Italia, Anglia(exact asa se exprima). Astazi mi-am reincarcat cartela si s-a reactivat aceasta optiune.Am incercat sa sun in Anglia si mi se spune ca nu am credit suficient pentru a initia acest apel.De ce? Din moment ce am acele multe minute internationale? Intr-adevar,Am 0, 08 euro, dar ce legatura are din moment ce am optiunea? Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi fake si acea optiune.Eu stiam ca optiunile internationale sunt catre numere fixe.In fine, cred ca ar trebui sa suni la Vodafone si sa le zici problema, ei te poate lamuri.