| MikaluV a întrebat:

Buna am o problema am un telefon zte blade a512 și nu îmi da voie sa postez sa trimit poze îmi da ceva de genu asta când vreau sa trimit pe messenger(permiteți ca messenger sa acceseze fotografiile conținutul media și fișierele de pe dispozitiv?) și nu stiu ce sa mai fac ca nu îmi da voie la nimic. Helpp

2 răspunsuri:
| Saltbae a răspuns:

Intra la setari, la permisiuni si activeaza permisiunile care iti trebuie. Sau apasa PERMITE cand te intreaba daca permiti. Nu te lasa din cauza ca nu ai permis aplicatiilor sa intre in fotografii si fisiere.

| dannys a răspuns:

Permite si poate o sa mearga.