| Aprettylittleliar a întrebat:

Am un card de memorie la telefon, iar atunci când vreau să transfer muzică sau poze de pe calculator pe telefon, nu se trimit toate fişierele, ci doar o parte din ele. Iar când încerc iar, fişierele care nu s-au trimis nu se mai trimit niciodată. Asta se întâmplă chiar dacă am foarte multă memorie liberă pe card. Oare ce să fie?

1 răspuns:
| Susan_Dani_1999 a răspuns:

Iti evirusat calculatorul pentru ca si mie mi s-a intamplat asa. Sper ca ti-am fost de ajutor.BAFTA.