| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu telefonul si nu stiu ce sa fac. Asa ca m-am gandit sa va cer ajutorul.
Deci, nu pot trimite poze, clipuri si nu pot posta nimic pe retelele de socializare si nu stiu de ce. Asa ca poate cineva de pe aici m-ar putea ajuta.
Cand intru de exemplu pe Instagram, imi apare acea fereastra pop-up care ma intreaba daca permit ca aplicatia sa acceseze fisierele de pe dispozitivul meu. Dau "Permiteti" dupa care imi apare o alta fereastra care spune ceva de genu: "S-a detectat suprapunerea pe ecran". Imi spune sa deschid setarile, le deschid si pe urma nu se intampla nimc. Incerc din nou sa postez, dar aceeasi poveste. Va rog, cineva, daca mi-ar putea spune ce sa fac, cum sa scap de acea "suprapunere pe ecran" pentru ca deja de o saptamana ma tot chinui sa fac asta dar degeaba... Asa ca, daca stiti cumva ce treuie sa fac, va rog sa imi spuneti.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori e de la telefon ori trebuie sa reinstalezi din nou aplicatia, numai pe Instagram ai probleme? Sau si pe whatsap?

| Fetitzacekurai a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Imi apare asa la toate aplicatiile de genu: Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, etc...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Fetitzacekurai):

Este problemă de soft, trebuie resoftat telefonul, dul la un servis autorizat care repara si resofteaza orice model si marcă de telefon.