| AquaBerry a întrebat:

Am o problema cu galeria din telefon. In aceasta dupa-masa totul era normal,adica erau pozele facute de mne si cele downloadate. Seara,am observat ca mi-au aparut pozele de pe facebook in telefon, albumele fiind numite ca pe facebook si nu le pot sterge. Stiti daca pot face cumva sa nu mai apara cele de facebook?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Vezi la setari, dezactiveaza sincronizare!

1 răspuns:
| Gas a răspuns:

In Setari la conturi ai contul de facebook setat sa se sincronizeze cu telefonul tau. happy