| rodica_8141 a întrebat:

Buna am o problema incerc sa instalez internetul digi prepay am telefon Samsung galaxy j3 si nu pot activa apn-ul imi zice asa nu se pot vizualiza setarile pentru numele punctului de acces.accesul este restrictionat pentru profilul actual al utilizatorului

2 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

La Access points names ai setarile Name: digi si la APN prepaid? Daca le ai puse trebuie repornit telefonul.

| iwefgOficiall a răspuns:

Daca nu poti sa modifici apn ul ancearca sa resetezi telefonul din setari.