| Vasculica99 a întrebat:

am primit de la cineva un Iphine 4s cu ecranul spart, L-am reparat, iar dupa aceea am restartat complet telefonul cu setarile din fabrica, iar acum cand incerc sa pornesc telefonul imi cere sa activez telefonul cu contul: ID Apple care binenteles nu il stiu nici eu, nici persoana de la care am primit telefonul. As putea face ceva sa activez telefonul? Sau sa sterg contul ala, Sa il resetez in acel fel incat sa dispara si contul acela puppy dog eyes Ajutati-ma va rog puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Resoftare alta alternativa nu vad

| Vasculica99 explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Resoftare adica?

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Rescrierea soft-ului pe telefon adica cum este la calculator iti instaleaza windows-ul din nou pe el in caz-ul telefonului tau ios-ul care costa ceva bani!

| Vasculica99 explică:

Alte raspunsuri, alte modalitati puppy dog eyes

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru Vasculica99):

Nu cred ca exista alta