| nerghes98 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine am o tableta serioux gotab s710 si am cod pattern (model), l-am tot bagat gresit de plictiseala si mi s-a blocat, si acum imi cere contul gmail ce sa fac? nu as putea cumva sa o resetez la setarile din fabrica? care ma poate ajuta dau funda plss.

Răspuns Câştigător
| ufromupps a răspuns:

Apasa lung butonul power. Dai restart. Daca iti apare Reboot, recovery sau download alege recovery.
Daca nu:
Stinge tabu. Apasa butonul volume up+volume down+butonul de pornire pana iti intra in recovery mod.
Dupa aceea alege cu butoanele de volum wipe data cache/factory reset. Alege yes. Dupa aceea alege wipe data. Alege yes din nou. Dupa reboot system now. Patternul ar trebui sa disapare.