| Vladut_Catargiu_1995 a întrebat:

am si eu o întrebare, am avut 6 euro credit pe telefon si am uitat sa dezactivez opțiunea ca sa nu se reactiveze automat si mi s-a activat, pot anula opțiunea si sa imi primesc creditul înapoi?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Creditul nu mai poate fi recuperat, dar ar fi recomandat sa te folosesti de optiunea activa, ca sa nu-ti para si mai rau ca s-a reactivat. Data viitoare anuleaza din timp reactivarea optiunii si nu vor mai fi probleme.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu se poate.

| anonimg a răspuns:

Nu am auzit ca optiunea odata activata sa poata fi dezactivata -indiferent de telefonia mobila.
Dar nu te ingrijora. Bucura-te de optiune; Dumnezeu Se va ingriji si de credit ca sa il ai atunci cand vei avea nevoie de el.