| Panteraa a întrebat:

Maine imi expira optiunea de la Orange young si mi-a zis sa reincarc in cursul zilei de azi cu 5 euro ca sa se reactiveze automat. Asa am facut doar ca nu mi-a venit mesajul cum ca mi-a intrat creditul. Astazi inca mai am minute, maine mi le ia. Oare nu mi-a venit mesajul cu credit din cauza ca inca mai am optiunea? Se poate? Sper ca ati inteles.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Astepta.

| SparkleO a răspuns:

Salut.

deci, a sculta bine. e ceva normal sa nu-ti vina mesajul. nu la toti vine. suna la 333.

in al dopilea rand, ai sa ai o surpriza. din cate cred eu (asa mi-a facut mie), nu o sa-ti dea extraoptiunea ta, ci pe aia cu 3000 de minute si SMS-uri.

eu unul, astept pana expira, apoi intru pe Orange, in contul meu, si imi fac din nou extraoptiunea. sau mai usor, *100#, Orange young si alegi una dintre optiuni.

| Panteraa explică (pentru SparkleO):

Mersi, dar am rezolvat.

| SparkleO a răspuns (pentru Panteraa):

Pentru nimic. daca pot sa ajut, ajut!

| Karbox a răspuns:

Mai asteapta. Ai incarcat prin cartela, pe internet sua de la un alt numar pe abonament? Daca pe internet poate dura mai mult. Depinde si cat de aglomerat e.

| Panteraa explică (pentru Karbox):

Nu de pe internet. Este un loc langa mine unde spui numarul si iti trimite creditul. Mereu incarc de acolo si mesajul venea imediat, doar ca de data asta a trecut mai mult de jumate de ora si nu a venit nimic.