| CatalinPTM a întrebat:

am o optiune pe telefon si acum am reincarcat cu 5 euro, iar aia de la optiunea aia imi trimit un cate un mesaj iar creditul meu se micsoreaza ieri am avut e iar azi am 4, 7 e.
Optiunea e ceva cu JOKER nu mai stiu ce, de fiecare data imi trimit un mesaj cu Joker si niste numere.Cum o dezactivez? Eu cred ca de aia imi i-a credit de pe telefon.
Funda!

2 răspunsuri:
| PuFoSeNiEOo a răspuns:

Salut! Mai bine suna la operatorul tau si spune-i ce se intampla. FUNDA?

| alexandru289 a răspuns:

Esti abonat la ceva ce iti ia credit mereu