| KissFlorin a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru. utilizatorii Tpu.ro! Plz Help MEEEEEEEEEEEE!
Vreau sa-mi fac un cont la google de pe mobilul meu "Lg Swift Gt540" si imi scrie asa dupa ce se incarca putin android market
"This could be temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.if it continues, call Costumer Care."
Ce sa facccccc sa pot sa -mi fac acest cont
Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Soryn2244 a răspuns:

Salut inseamna ca ai o versiune de android veche your phone may not be provisioned for data services adica telefonul tau nu poate fi aprvizionat cu datele sitemul de operare nu le suporta if it continues, call Costumer Care." daca continua suati la cei de la care ati luat telefonul! sper sa te ajute asta