| Cool_Crystyna_1972 a întrebat:

Buna am si eu o problema am luat o cartela Orange si vreau creditu nu minute am dat la 321 sms si zice sa astept dupa primesc sms de la 333 ca nu pot utiliza asta banuiesc ca mi-o luat aia 5 euro pentru minute eu nu am cerut minute mi s-au activat singure si acum nu imi mai da cerditul... Funda pentru cel mai bun raspund vreau raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Avem nevoie de numarul tau de telefon pentru a verifica situatia si a reveni cu un raspuns. Te rugam sa spui numarul tau intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| Cool_Crystyna_1972 explică:

Am sunat la servicii cu clienti am rezolavat dar eu am sunat inainte de a dezactiva optiunea si acum imi spune ca am dezactivat aia si nu trebuia in fine eu am dat sms inainte de dezactivare dar daca nu am primit raspun asta e