| Cool_Crystyna_1972 a întrebat:

Buna am si eu o problema am luat o cartela Orange si so activat optiunea singura am dat la 321 sms cu CREDIT dar imi zice o sa se confirme in scut timp dupa primesc sms de la 333 si zice ca nu pot face aceasta configurare banuiesc ca mi-o luat creditu pentru minutele alea eu nu vreau minute vreau credit!
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| LoveAndLove2000 a răspuns:

Cand ai bagat codul de reincarcare ca sa iti dea creditul e posibil sa ti le fi facut in minute.

1 răspuns:
| Cool_Crystyna_1972 explică:

E cartela orage prepay noua si le-o transformat in minute si nu voiam minute vreau cerdit