| deeyuandreea a întrebat:

am si eu o problema. Am un telefon Samsung GT-S 7500. mi-a cazut si numai functioneaza touchscreen-ul. Se aprinde. suna, primesc mesaje, notificari pe fb dar nu pot sa deblochez ecranul. Am incercat sa fac un hard reset si nici asa nu am reusit.acum cand deschid telefonul e in mod ptr reset dar tot nu reusesc sa ii dau comanda.

2 răspunsuri:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un specialist in telefoane si sa-i raportezi problema.
Si daca ai mai avea garantia la telefon, nu ti-lar mai repara pentru ca ar zice ca tu l-ai stricat.
Sper ca te-am ajutat!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este DEFECT touchscreen-ul şi trebuie schimbat sad
Trebuie să mergi cu telefonul la un Service pentru diagnosticare...

Toate cele bune.