| Annnnnnnnnaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

happy Am si eu o problema.:-s Mi-am luat un Vodafone SMart 2 si am intrat pe el, nu stiu ce si..am vrut sa intru pe internet. Cum il configurez? Am intrat pe Orange ( eu sunt pe Orange), la "internet pe mobil" si nu pot configura automat. Nici manual nu a mers. Pe site-ul de la VOdafone nu merge. Ce fac? Cum il configurez?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ciotori a răspuns:

Iti faci setarile de internet de la *100#,in caz ca nu merge du-te la cel mai apropiat Orange/Vodafone shop

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Explica, zici ca esti pe Orange la internet ai Vodafone smart 2, implicit inteleg ca esti la Vodafone cu cartela, pai. e dual sim telefonul? Stiu ca nu. M-ai pierdut.
Mai multe detalii!