| Anutza_Ana_1996 a întrebat:

Cum naiba pot intra de pe telefonul mobil pe internet fara wifi. Imi tot cere sa-mi configurez teleonul si cred ca am incercat de 10000 de ori si tot nu imi merge. Aham, sa reamintesc am un Vodafone smart.

Răspuns Câştigător
| sunshinecrisu a răspuns:

Suni la serviciu clienti si dupa ce dai de un operator, il rogi sa-ti trimita setarile pentru internet si mms. poti sa faci acelasi lucru si la o reprezentanta Vodafone

4 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Du-l la Vodafone, ei stiu cel mai bine sa configureze telefoanele in reteaua lor de internet.

| Ande20 a răspuns:

Trebuie sa-ti activezi wifi-ul! Fara el nu poti intra!

| Anutza_Ana_1996 explică (pentru Ande20):

Am activata o optiune cu 150 de mb, nu e necesar wifi-ul.

| valentyn32 a răspuns:

Ce telefon ai, cauti pe net satari internet pe telefonul mobil iti alegi modelul de telefon pe care il ai, iti bagi numarul de telefon si ei iti vor trimite niste setari pe csre le vei folosi ca sa intri pe net depe telefon succeshee hee