| ღBrokenツAngeℓღ a întrebat:

Am si eu un S 2, si cam imi face figuri cand il bag la incarcat,si nici prin cablu USB nu merge. Arata ca se incarca,si nu se incarca...Mi se deschide singur,si dupa,se inchide. De cateva zile, ma tine bateria foarte putin... De la ce sa fie?thinking

Răspuns Câştigător
| ღBrokenツAngeℓღ explică:

Incearca sa faci ca omu` asta din video.
http://www.youtube.com/watch?v=ksDiaKE6umk
si dupa ce ai facut, imi spui daca iti mai face.
p.s:si eu am s2 si imi facea figura de a se aprinde singur, si am dat un hard reset, si nu mai imi face niciun fel de problema

5 răspunsuri:
| Stefanovicy a răspuns:

Ar trebui sa-l duci la service sa se uite.

| هوراس a răspuns:

Cred că s-a dus bateria, sau poate e devină cablul... sad poți să îți iei una nouă, la fel și la cablu happy una din astea 2 variante

| WH a răspuns:

Incearca cu alta baterie, daca merge nu iti ramane decat sa iti schimbi bateria. Probabil aia e problema. La fel am patit si eu cu un E 71 si era bateria de vina.
O zi buna

| davidtm a răspuns:

Merge?

| ღBrokenツAngeℓღ explică (pentru ღBrokenツAngeℓღ):

Da,merge. Multumesc!happyhappyhappy