| ingerashulll a întrebat:

Am smartphone Nokia 6 si de dimineata am o problema cu difuzoarele. Deci, daca ma suna cineva sau sun eu, nu aud nimic, desi pe mine ma aude. Daca pornesc YouTube, nu canta muzica, adica nu merge difuzorul. Dar alarmele merg. Adica este o problema la setari. Era o notifica azi dimineata dar s-a restartat telefonul si nu am reusit sa citesc! Help please, ca nu inteleg ce are si nu gasesc nimic la setari.

3 răspunsuri:
| 1AlterEgo1 a răspuns:

Ar trebui sa mergi cu el la un service. Sa vezi ce spune.
Eu am renuntat la telefonul meu pentru ca ma distragea de la lucrurile importante. Apropo, Când e ultima data când ai spus Tatal Nostru.

| Wr3nch a răspuns:

Daca e cumparat recent poate fi o problema de update. Incearca sa il opresti complet si sa il pornesti dupa cateva minute. Nu restart. Sau o resetare/recenire la setari din fabrica.

| SupMates a răspuns:

Opreste telefonul total cateva secunde (daca este posibil scoatei si bateria dupa oprire) si dupa vreo 15 sec porneste-l iar, probabil va merge.