| Andrei0si0atat a întrebat:

Buunnaa! HELP! Am o problema cu telefonul meu, am un Nokia c3-00 si nu imi merge youtube de pe routerul de acasa (tp-link TL-WR720N), mentionez ca la scoala cand intru merge perfect dar acasa nu merge. Am incercat si cu un alt telefon (smartphone) acasa si mergea... nu mai inteleg nimic. Ce setari ar trebui sa fac le wireless sau la telefon? La scoala MERGE youtube-ul chiar fara acea aplicatie youtube mobile, direct din browser.

! SI NU IMI SPUNETI DE ACEL FLUX DE DATE YOUTUBE CA IL AM DEJA ACTIVAT!

Dau funda MARE!

1 răspuns:
| GabryeluL a răspuns:

Salut Andrei! Daca esti amabil, ai putea sa-mi spui si mie ce setari ai facut sa iti mearga youtube pe C3 ca mie nu imi merge... Sau daca e vreo aplicatie youtube mobile spune-mi si mie de unde o descarc! Te rog foarte frumos!