| Raffaellaqp a întrebat:

Am tableta Samsung tab 3 ( 7 inch) si de la un timp (mai ales in vacanta) stau foarte mult pe ea, ma joc jocuri, stau pe facebook etc. Si mi se descarca bateria cam repede. Trebuie sa o incarc des. Vreau sa stiu daca exista un program / o aplicatie pe magazin play, pt a mari viata bateriei, daca intelegeti cum spun. Sa ma tina dublu. Vreau sa mentionez ca luminizatorul e la minim...

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Poți încerca DU BATERRY SAVER
Mai multe informații despre aplicație poți afla de aici: http://tehnoinfo.ucoz.net/publ/aplicatii_it/protejarea_bateriei/4-1-0-4