| ღβأβأ a întrebat:

Bună!
Am telefon Allview A6 quad core. Cam 25% din memoria externă a telefonului este ocupată de...,,Diverse" laughing. Ce insemnă,, Diverse"? Ce pot șterge pentru a se goli partea asta din memorie?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Daca te referi la EXTERNA inseamna cardul de memorie (incearca sa ai cat mai putine foldere in card cu lucrurile pe care le folosesti gen muzica, imagini...), daca te referi la interna a telefonului e folosita de sistemul android si de aplicatiile preinstalate.