| DenyX13 a întrebat:

Am un telefon Allview A5 Quad si imi arata ca toata memoria interna este ocupata pentru ca am avut un joc cu dimensiuni mai mari, l-am sters, dar tot imi arata ca memoria este ocupata. Am dat in setari la setari memorie si am gasit formatare memorie interna. Daca dau pe ea imi va sterge absolut tot din telefon?

Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Poti face sa readuci telefonul la setarile din fabrica adica gol.doar cu cea avea atunci cand l-ai achizitionat.Ai acolo la setari restartare telefon. big grin. Succes.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Dă-i Reset Factory!

| stefanvladvlad a răspuns:

Da.daca dai acolo va fi gol
fix asta am nevoie si eu acimlaughing
FUNDA!
Bafta!