| Dalyan a întrebat:

Buna am telefonul "LG e455 optimus l5 ii dual sim" si nu gasesc de nici o culoare cum sa trimit melodiile. Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscatoare.Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu ai manual la el? Descarca-l de aici:
http://www.lg.com/in/support-mobile/lg-OPTIMUS-L5II-Dual-E455#
si du-te la pagina 68 sa vezi ce scrie:
"toutch and hold any song in the list.
O sa-ti apara mai multe functii printre care si functia "SHARE". Asa trimiti melodia.

3 răspunsuri:
| robertp1 a răspuns:

Trebuie sa cauti intr-un colt vreo optiune numita partajare, si dupa dai prin bluetooth sau wi-fi, sau cauti jos optiuni ceva si cauti tot partajare sau trimitere prin.

| djandrei a răspuns:

Trebuie sa cauti unde scrie partajare sau ai intr-un colt 3 puncte imprastiate. dai clic acolo si trimiti prin ce vrei. succes

| matibosu a răspuns:

Cauta la "fisierele mele" acolo cauti muzica pe care vrei sa o trimiti si gata. Bafta