| OprisKarrina a întrebat:

am un Iphone 4s si mi se descarca bateria repede. adica l-am primit de la o prietena si ea nu avea probleme cu bateria sa se descarce repede si mie nu stiu de ce mi se descarca imediat...

Răspuns Câştigător
| Servicetel a răspuns:

Buna, in primul rand la ce il incarci? este acelasi incarcator care il incarca si vechiul proprietar? daca da atunci exista posibilitatea sa trebuiasca sa se schimbe acumulatorul, incearca sa dezactivezi reteaua 3G daca nu o folosesti, luminozitatea la display mai mica, ele in general tin cam cca o zi in medie, pe mine ex ma tine mai putin de 24.h

3 răspunsuri:
| OprisKarrina explică (pentru Servicetel):

Da este acelasi incarcator. happy si am redus si luminozitatea si hmm. partea cu sa schimb acumulatoru si sa dezactivez retea 3g, nu prea stiu... sad

| OprisKarrina explică:

Nu, nu sunt dar apreciez oricum... Multumesc!

| Servicetel a răspuns (pentru OprisKarrina):

Astept funda mersi mult, imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult