| Elisabeta182 a întrebat:

am un Nokia 302 nu merge sa pun melodii din pc in telefo prin cablu de date imi pueti spune de ce?

2 răspunsuri:
| timilian90 a răspuns:

Daca ai card de memorie in el, cand il conectezi la Pc iti apare pe display sa alegi ceva si dai Mass Sortage sau stocare date. daca nu ai card in el trebuie sa insalezi driver, iar daca ai card si ai selectat stocare date si iti apare in dreapta jos un balon pe care scrie usb not recongenized reformateaza cadul in alt pc. si la urmatoarele intebari te rugam sa dai mai multe detalii despre problema! Numai bine!

| Andreea_Modol_1982 a răspuns:

Ai nevoie de un program special.