| angelofdeath20 a întrebat:

Buna,am un Nokia 6300 si din greseala am uitat security code si cand bag o alta cartela imi cere security code si eu nu-l mai stiu, cum pot sa resetez telefonul si sa schimb din nou parola? imeiul telefonului este:356864025448837, poate ajuta la ceva

4 răspunsuri:
| edysimion a răspuns:

0060350775 asta e master code!
il bagi in locul codului aluia

| stlucian a răspuns:

Vezi aici: http://www.targovetul.info/......6230.html. S-au mai simplu inainte de a schimba cartela " *#7780# " si treci la setarile din fabrica.Codul de acces acum este12345

| edysimion a răspuns (pentru stlucian):

Nu e codu bun
cu asa ceva nu merge am incercat eu

| edysimion a răspuns:

Nu am gresit trebuie sa bagi cartela cu care merge fara cod apoi dai sa schimbi security code si la security code actual bagi codu ala de ti l-am dat apoi ce cod vrei et voila