| DarQueen a întrebat:

Buna tuturor. Am nevoie urgenta de ajutor. Sa va explic: am un telefon nokia 5220xpress music si am uitat codul de siguranta(security code), iar acum, daca vreau sa introduc o alta cartela imi cere la pornire codul de securitate. Problema este ca eu l-am schimbat si nu il mai stiu, deci nu mai este 12345 sau 0000.
Exista vreo modalitate in care pot sa il aflu, in afara de mersul la service-uri, deoarece telefonul are garantie inca.
Daca ma puteti ajuta, va sunt recunoscator.

Aici e imei-ul telefonului, daca ajuta la ceva: 355717029864329

Va rog mult sa ma ajutati si va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| BiaJ a răspuns:

Daca nu incearca 12345 sper sa mearga!

| dafa a răspuns:

3076735152 baga codul asta si o sa mearga!

| mineaany a răspuns:

Grava situatie! eu am 50 de mil de platit si nu mai e asa grava! esti tare patimas!