| alibabintaraminunilor a întrebat:

am un Nokia x6 si merge destul de bine.doar ecranul putin zgariat.! cu cat l-as putea vinde? maxim.

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Daca X6le tau este intr-o stare perfecta (in afara de ecran), cu toate accesoriile, MAXIM ar fi 375Ron. Probabil 325Ron!
Succes!

| ClaudiuBrasov a răspuns:

Eu am avut unul atunci cand a aparut, era ceva pe vremea aia si l-am vandut cu vreo 8 milioane,dar e varza telefonul acum, symbian, ecran rezistiv, naspa, 3 milioane mi se pare mult pentru el.