| janet02 a întrebat:

Buna!
Am un Nokia3 si nu mai porneste! In stanga,jos pe eran, apare scris "fastboot mode".
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Tine apasart pe butonul power pana reporneste (undeva la 10 secunde) Daca porneste tot ni fastboot insemna ca este o problema de la Android, iar daca tu nu ai facut vreo modificare la el il poti duce in garantie

| TronHD a răspuns:

1- tine apasat in acelasi timp butonul volum sus si butonul de blocare/deblocare
Daca ai buton in mijloc jos care SE APASA si nu e cu TOUCH apasa pe toate 3 insa sa mai intai butonul sus apoi celelalte apasate toate odata pentru 7 secunde
Daca nu merge incearca cu butonul de volum jos acelasi proces
Alta solitie e sa.l lasi sa se descarce apoi sa il pornesti normal