| ioana19111999 a întrebat:

Buna am un Samsung galaxy s 3 alb si vreau sa-l vand pentru ca vreau iphone 5. se merita? cam cat mi-er da pe el?

4 răspunsuri:
| didi13 a răspuns:

Eu zic ca se merita sa-l vinzi. Mie, personal imi place mai mult Iphone-nulrile decat Samsung-urile Galaxy S (1, 2,3). Cat despre pret, nu stiu ce sa zic. Uita-te cat costa in magazin si dac a te hotarasti sa-l vinzi nu-l vinde cu mult mai putin decat pacel pret, mai ales daca e intr-o stare destul de buna happy

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Eu nu cred că se merită! Multă lume alege S3 în loc de Iphone 5. Eu am un Nokia c5 şi plâng cănd îl văd că are un sistem de operare de tot rahatu şi mă mulţumesc, totuşi cu el. Nu cred că ar fi o afacere bună big grin

Părerea mea! Faci ce vrei.

| DANIEL72 a răspuns:

BUNA.eu unul nu iti recomand sa il vinzi (dar este decizia ta?)si eu am tot modelul asta si nu l-am vandut am avut ocazia sa imi iau un iphone 5, si mi s-a parut mai bun samsungul are mai multe aplicatii si merge si mai repede net-ul pe el.iti dau si preturile la iphone 5-16gb=530euro,36gb=720euro,64gb=970euro.daca vrei sa vinzi samsungul si ai si cutia la el cu toate accesorile din pretul cu care l-ai cumparat scazi 50 euro.MULTA BAFTA.

| valentino52 a răspuns:

Depinde de gusturi. Eu sunt Apple all the way! Dar sincer nu stiu daca se merita sa vand un Iphone 4s ca sa imi cumpar Iphone 5, daramite un Samsung galaxy S3 care este cat de cat mai "performant" recunosc. Eu zic ca nu se merita. Pentru mine cel putin ar insemna sa investesc cel putin vreo 2500 lei plus 4s-ul meu = 4000 lei pentru a cumpara un Iphone 5 cu 32 GB. 5-ul nu face aproape nimic in plus fata de 4s-ul meu la momentul de fata, amandoua telefoanele ruland iOS 6. Deci prefer de banii aia sa plec cu prietena la munte momentan. Daca ai absolut tot ce iti doresti si nu ai ce face cu banii, ia-ti 5-ul, in ianuarie ia-ti S4, apoi ia-ti si urmatorul iphone s.a.m.d.